ZAKUP NOWEJ MASZYNY DO TESTÓW WYTRZYMAŁOŚCI MECHANICZNEJ

więcej informacji

Termin składania ofert
do dnia 30-10-2017
Status ogłoszenia:
Zakończone

 

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Baza konkurencyjności

Termin składania ofert
do dnia 30-10-2017
 
 
Nazwa zamawiającego
GLOBAL STEERING SYSTEMS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 
Numer ogłoszenia
1058931
 
Status ogłoszenia
Zakończone
 
Miejsce i sposób składania ofert
Dopuszcza się złożenie oferty osobiście, kurierem, pocztą, e-mailem. Liczy się godzina i dzień wpływu oferty, a nie dzień nadania oferty, czy też jej sporządzenia. Biuro czynne do godz. 16:00

Miejsce składania ofert:
Siedziba firmy: ul. Północna 18 45-805 Opole
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Adres e-mail, na który należy wysłać ofertę
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia
Hin Yen (Teresa) Fung
 
Nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie ogłoszenia
+48 508 403 253
 
Skrócony opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż maszyny wytrzymałościowej wraz z niezbędnym pakietem szkoleń. Maszyna będzie wykorzystywana do analizy trwałości, niezawodności wałka pośredniego i układu kierowniczego. Naprężenia wytworzone w teście mają na celu przede wszystkim identyfikację mechanicznych trybów awaryjnych naprężenia z cykli napędowych, drgań skrętnych i skręcania. Do głównych parametrów maszyny należy: równoczesne badanie zmęczeniowe 4 wałków w cyklu życia, kąt: bez ograniczeń, prędkość kątowa max. 1000st/s, regulacja wysokości- min 200 mm, max moment obciążeniowy min 150Nm, jednak im więcej tym lepiej, zakres czujnika momentu obrotowego min do 200Nm, wibracje – skok min 50mm, siła liniowa min 15kN, częstotliwość min 10Hz.
Szczegółowy opis wymagań do urządzenia znajduje się w osobnym załączniku. Zainteresowanych zapytaniem prosimy najpierw o wysłanie do nas wypełnionej umowy poufności (załącznik nr 1). W odpowiedzi wyślemy więcej szczegółowych informacji.
 
Kategoria ogłoszenia
Dostawy
 
Podkategoria ogłoszenia
Dostawy inne
 
Miejsce realizacji zamówienia
Województwo: opolskie Powiat: Opole Miejscowość: Opole

 

Prawa autorskie © 2018 Global Steering Systems Europe. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Please publish modules in offcanvas position.